Anasayfa   I   Kelime Türetme   I   Kitap&Cd   I   İletişim
en iyi ingilizce kursu, pratik ingilizce ingilizce ceviri, ingilizce dersleri ve kursları hızlı ingilizce kursu - kursları, ingilizce konu anlatımı
 
 Son günlerde internette yaygın bir şekilde ve bir çoğunu ne aklın ne de bilimin asla kabul edemeyeceği İngilizce eğitimi sloganlarına rastlanmaktadır.

Şunu bilmelisiniz ki, bu sistemle son günlerin moda sloganlarının aksine kitapsız, kalemsiz ve ders çalışmadan İngilizce öğrenemezsiniz. Birisi gelse de bana İngilizceyi, ben uyurken ya da ders çalışmadan öğretse mantığı sadece Hollywood filmlerine özgü ütopik bir yaklaşımdır.

Herkese İngilizce öğretme iddiası hayalperestlikten daha çok şarlatanlık sınırlarını zorlayacağından, sitede açıklanan 5-6 ayda İngilizce eğitimi sadece Türkçe Dilbilgisi mülakatında başarılı olan arkadaşlar için uygundur.

Derslere Türkçe Dilbilgisine hakimiyet kriterlerine göre mülakat usulü öğrenci alındığından, katılım koşullarını mutlaka okuyunuz ve Türkçe Dilbilgisi seviyeniz yeterli değilse, lütfen irtibata geçmeyiniz.


İrtibat Tel:

0212 227 73 32

E-mail:bilgi@ingilizceegitimi.com


Bu site,
Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu,
New York C.E.S English as a Second Language Bölümü mezunu,
Uzun bir süreç Amerika'da çeşitli şehirlerde bulunmuş ve 1993 yılından beri İngilizceye getirdiği farklı bir bakış ve yaklaşımla İngilizce eğitimi veren ERHAN SARIOĞLU tarafından hazırlanmıştır.

Bir Başka Gözden İngilizce | Matematiksel İngilizce | Sayısal İngilizce | Radio English FM | English FM are trade marks of ASSA&BAER Engineering, Education and Consulting Services.
Beşiktaş-IstanbulSİSTEM BİLGİLERİ FAYDALI BİLGİLER   COPYRIGHT
ANASAYFA TÜRKÇE MÜLAKATI İÇERİĞİ ZİYARETÇİ YORUMLARI ©2013 | ERHAN SARIOĞLU
MATEMATİKSEL İNGİLİZCE NEDİR KELİME TÜRETME KİMLER ÖĞRENCİMİZ online ingilizce
İNGİLİZCE CÜMLE YAPISI KİTAP & ÖZET DERSLER DERSLERE KATILIM KOŞULLARI
20 SORUDA SAYISAL İNGİLİZCE FACEBOOK SAYFASI RADIO ENGLISH FM ® Call us Now!
FOLLOW US 0212 227 73 32
© Radio English FM | © English FM | © Bir Başka Gözden İngilizce

© Matematiksel İngilizce | © Sayısal İngilizce are trademarks.
Matematiksel İngilizce Eğitimi ® 5-6 Ayda İngilizce Kursu
Adım Adım ingilizce 5 Ayda Matematiksel ingilizce kursu  
Kelimeler : ingilizce - ingilizce dersleri - ezbersiz ingilizce - ingilizce kursları - kursu - pratik ve hızlı ingilizce - ingilizce öğreniyorum - en iyi ingilizce kursu