istanbul ingilizce kursları ve fiyatları, hangi ingilizce kursunu seçmeliyim
pratik ingilizce konuşma kursları, istanbul beşiktaş matematiksel ingilizce kursu, avrupa yakası ingilizce kursları

Matematiksel İngilizce Eğitimi

home / en iyi ingilizce kursu
Matematiksel İngilizce Eğitimi

home / en iyi ingilizce kursu

"Colin Powel'ın stratejisi uluslararası diplomatik bir kampanya yerine daha geniş ölçekli bir savaşta Mısır ve Suudi Arabistan gibi anahtar müttefiklerin birlikte hareket etmeyeceğini anlayan Dick Cheney'in büyük desteğini aldı. - Newsweek"

Eğer bu cümle veya benzerlerini ingilizce yapabilmek sizin için önemliyse doğru yerdesiniz, aksi taktirde biraz yazayım biraz konuşayım derdindeyseniz, size bu sitede boşuna zaman kaybetmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Çalışmalarımız tamamen iş ve akademi dünyasına yönelik profesyonel yönelmelerdir.ingilizce kursu tavsiye 2017, en iyi ingilizce kursu forum, İstanbul'da İngilizce Kursu tavsiyesi Öneriler ingilizce kursu tavsiye 2017, en iyi ingilizce kursu forum, İstanbul'da İngilizce Kursu tavsiyesi Öneriler

"İngilizce kursu seçerken nelere dikkat etmeliyim"

İngilizce kursu seçerken nelere dikkat etmeliyim?


Neden ingilizce konuşamıyoruz?

"Neden İngilizce konuşamıyoruz ya da Türkler neden ingilizce öğrenmekte zorlanıyor?" yıllardır herkesin dilinde olan ve cevabını bulmaya çalıştığı, içinde acılar, umutsuzluklar, başarısızlıklar ve aşağılanmışlık duyguları barındıran sorular. Çocukluğumuzdan beri ingilizce öğrenmek için harcanan zaman ve paraya bakıldığında dünya sıralamasında en alt düzeyde olduğumuz "ben ingilizce öğrenemiyorum" cümlesini sıkça duyduğumuz ve bu sorunu gidermek için ne kadar çaba sarf edilirse edilsin gerçekçi bir başarıya aç olduğumuz artık herkesin bildiği bir durum.

Peki ama neden İngilizce öğrenmek bu kadar zor...

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. İngilizce öğrenmek için iki ana metot vardır. Bunlardan ilki çocuk yaşlarda o dili bir bebek gibi öğrenmektir. Diğeri ise çocukluk yaşlarından sonra yabancı dile vakıf olmaya çalışmak ve üzerine kafa yormaktır. Buda öğrenmek istediğiniz yabancı dilin kendi dilinize ne kadar yakın olduğuyla bire bir alakalıdır.

neden ingilizce konuşamıyoruz, ingilizce öğrenme zorlukları, türkler neden ingilizce öğrenemiyor

En iyi ingilizce kursu

En iyi ingilizce kursu arayışı geçmişteki acı tecrübelerden ve her defasındaki başarısızlıklardan dolayı kişinin bilinçaltına yerleşmiş kaf dağındaki anka kuşuna ulaşmak gibidir. "Hangi ingilizce kursunu seçmeliyim" sorusu her söylenene kulak kabartmak, çabalamak, araştırmak, zaman ve para harcamak ama sonuçta başladığınız yere geri dönmekten başka bir anlam taşımayacaktır.

Unutmayınız ki, en iyi ingilizce kursu yoktur. Hiçbir bina, kolay lokasyon ya da süslü reklam size ingilizce öğretemez. Eğitim bir sistem işidir ve temas ettiği dokuya uyum sağlaması gerekir. Konuştuğunuz dili ve kültürünü bilmeyenlerin yazdığı kitaplarla ve onları size uygulamaya çalışan diller arası bağlantılardan bir haber ve sadece ingilizce konuşmaktan başka hiçbir özelliği olmayan Sultan Ahmet kırması mesleki eğitimleri ve akademik kariyerleri bulunmayan ingilizce hocalarıyla dışarıdan bakıldığında bina, içine girdiğinizde tipik bir eğitim çöplüğü olan en iyi ingilizce kursunu daha çok aramaya devam edersiniz.

En iyi ingilizce kursu tavsiye, iyi bir ingilizce kursu arıyorum, en iyi ingilizce kursu hangisi, istanbulda ingilizce kursu tavsiyesi olan var mı?

Neden ingilizce öğrenemiyoruz?

Detaylara ulaşmak ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız...


İş ve akademi dünnyasından gelen ve halihazırda ingilizce ders almakta olan öğrencilerimizden bazılarını görmek için tıklayınız...matematiksel ingilizce dersleri youtube video

Cerrahpaşa Tıp Fak. Prof. Dr. Öğr. Üyesi
Koç Univ. Hast Doktor
Samatya Eğitim Hast. Doktor
Şişli Etfal Hast. Doktor
Vodafone İnsan Kayn. İşe Alım
Doğuş Gayrimenkul Proje Müdürü
Garanti Emeklilik Satış Birim Müdürü
İBB İSKİ İç Denetçi
Divapen A.ޞ Bölge Satış Müdürü
Koşanadam Organizasyon Satış Müdürü

İletişim Bilgileri

Cihannüma Mahallesi, Eski Yıldız Caddesi 10, 34353 Beşiktaş - İstanbul / Beşiktaş İngilizce Kursları


P: 0 212 227 73 32

E: bilgi@ingilizceegitimi.com

H: Monday - Sunday: 9:00 AM to 22:00 PM

İletişim Bilgileri

Cihannüma Mahallesi, Eski Yıldız Caddesi 10, 34353 Beşiktaş - İstanbul / Beşiktaş İngilizce Kursları

0 212 227 73 32

bilgi@ingilizceegitimi.com